PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815422}

I młodzi pozostaną

They Shall Not Grow Old
7,8 4 674
oceny
7,8 10 1 4674
7,7 22
oceny krytyków
I młodzi pozostaną
powrót do forum filmu I młodzi pozostaną
witorik

Podbijam pytanie! Ktoś coś wie?!

witorik

Nie liczyłbym na to. Niestety, ta perełka przeszła w Polsce bez echa, nie ma nawet polskich napisów do ściągnięcia. Zostają tylko angielskie.

kjubb

Kuba ty turbomiksie! :p

ocenił(a) film na 7
kjubb

Napisy są, ale wątpliwej jakości.

witorik

Ma być na festiwalu docs against gravity w maju, w kilku największych miastach.

ocenił(a) film na 7
witorik

Warner Bros. Będzie :)

ocenił(a) film na 9
witorik

właśnie jest wyświetlany w ramach 16. Festiwalu Filmowego "Millennium Docs Against Gravity". Warto się wybrać.

witorik

Pojawił się trailer na youtubie Heliosa, w opisie jest, że będzie puszczany w projekcie dla szkół, ale możliwe, że również normalnie (od 25.10.)

ocenił(a) film na 9
witorik

Wrocław - kino DCF 19.10.2019 ;)

witorik

Cykl Mistrzowie Kina Mastercard w Multikinie, również

ocenił(a) film na 9
nclmeister

Dzięki! Udało się :D

witorik

Pojawił się też w Cinema City.

ocenił(a) film na 7
witorik

Jest w sieci Helios, w telewizji to w styczniu 2020 wyemituje go HBO, a poza tym jest online na "CeDeA".

witorik

https://vorek.pl/filmy/dokumentalne/646956-i-mlodzi-pozostana-they-shall-not-gro w-old-2018-plsubbed720phdtvx264-fox-napisy-pl.html

FILM BYŁ NA HBO z polskimi napisami, łapcie ;)

676kowal_kokosik1207

https://eliteboard.pl/viewtopic.php?f=13&t=5593

witorik

Szkoda że w HBO jest tylko z napisami, jednak ciężko jest jednocześnie czytać napisy i oglądać archiwalne zdjęcia. Tutaj widzę sens lektora.

kate1974

Dokładnie tak. Zwykle nie mam problemu oglądać filmów z napisami. Jednak ten dokument strasznie mnie wymęczył jeśli chodzi o czytanie. Dynamiczne sceny też nie pomogły bo za bardzo nie mogłem skupić się na wyswietlanym obrazie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones