PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30990}

Martwica mózgu

Braindead
6,8 41 917
ocen
6,8 10 1 41917
6,9 18
ocen krytyków
Martwica mózgu
powrót do forum filmu Martwica mózgu

Film jest genialnym pastiszem. żeby zrozumieć ten film trzeba mieć dystans do świata, popkultury i jest po prostu niezła rozrywką

ocenił(a) film na 7
ShootTheBambi

Wypowiedź godna gimbusa.

ocenił(a) film na 9
Michal1289

Przepraszam, że ową wypowiedzią nie wzbiłem się na Twoje wyżyny inteligencji. Idę się pociąć gumową żyletką i czytać Paulo Coelho dzięki, któremu jak nie będę miał nic ciekawego do powiedzenia (jak moja wypowiedź wyżej) to chociaż jakimś cytatem rzucę.

ocenił(a) film na 7
ShootTheBambi

Wystarczy przeczytać tytuł tematu by zrozumieć na jakie wyżyny inteligencji się wzbijasz :D. I o czym tu rozmawiać ?

ocenił(a) film na 9
Michal1289

Wow... kolejny internetowy bojownik który nie rozumie znaczenia słowa dystans. Pozdro i frustruj się dalej. EoT

ocenił(a) film na 7
ShootTheBambi

Faktycznie tylko Ty wiesz co to jest dystans :D. Inni tego nie znajo i nie rozumiejo ha ha ha. Chciałeś zabłysnąć ale Ci trochę nie wyszło. Moim zdaniem chyba pomyliłeś portale, wejdź na kwejka czy inną stronkę tego typu. Tam będziesz mógł się zachwycać się cytatami Paulo Coelho i znajdziesz wiele ciekawych rzeczy o gimbach i hipsterach he he.

ocenił(a) film na 8
Michal1289

zgadzam sie z toba chwala wiec ci za to:) film jest genialny jak na moj gust:)

szacun miSZCZuXD (zart z tym miSZCZem zeby nie bylo ze jakis gimbus aczkolwiek jednakze bynajmniej hipster narzucil mi ze ortami wale;))

pozdro:)

ocenił(a) film na 7
GustGustaw85

A teraz jak to wszystko z siebie wyrzuciłeś to powiedz kto Cię skrzywdził?

ocenił(a) film na 8
Michal1289

Życie czlowieku życie:)

Michal1289

To chyba Ty chciałeś zabłysnąć i trochę Ci nie wyszło, bo kompletnie nie wyłapałeś ironii (btw, bardzo celnej) w tekście o Coelho.

ShootTheBambi

Dystans może być do pokonania, nie do pokonania zaś jest głupota.

ShootTheBambi

Hah, muszę zapamiętać ten tekst o Coelho :D/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones