PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32402}

Przedstawiamy Feeblesów

Meet the Feebles
7,3 2 519
ocen
7,3 10 1 2519
6,6 5
ocen krytyków
Przedstawiamy Feeblesów
powrót do forum filmu Przedstawiamy Feeblesów

Po obejrzeniu tego czegoś można rzec tylko jedno: "Co to ku*** miało być"!!! - nic strasznego ani ciekawego!!! To nie to co "Martwica mózgu", która jest świetna!!! "Meet the Feebles" to totalny i dosłowny "shit", którego nie warto za nic w świecie oglądać!!!

ocenił(a) film na 10
cameronpoe

z twojeg postu wynika że jestes chory umysowo cieć

phil_anselmo

hehehe kolegi winien nauczyć się oglądać filmu a nie tylko na nie patrzeć :)

speed_demon

miało być kolega i chodzi rzecz jasna o twórcę tematu

ocenił(a) film na 8
cameronpoe

Dziwne,śmieszne i.....naprawde dobre :D Ja go odebrałem jako parodie wspólczesnego show buisnesu, wolno się ściągał,ale warto było.

ocenił(a) film na 4
cameronpoe

popieram częściowo autora.film jest nie najlepszy.oglądałem go i szczerze mówiąc nie przypadł mi do gustu.może 1 rzecz która ujmuje to klimat ale jako całośc nie sprawdza się.można oglądnac lecz nie oglądając tego filmu nic nie tracimy.
dziwi mnie że osoba zakłada temat-pisze że film jest cienki a następna osoba próbuje z*ebac autora za odmienne zdanie-zakrawa to na jakieś pro despotyczne zachowanie-->jeśli ktoś ma inne zdanie to ma złe zdanie...
śmieszne i szczerze przypomina mi to zachowania licealistów badż młodzieży z gimnazjum...

cameronpoe

Ludzie ! Jak się nie znacie , to nie gęgajcie .
Takie są właśnie czarne komedie.

cameronpoe

poprostu jak niektorzy mowia ze martwica to shit a nie maja pojecia co to explotation, tak samo z ta piekna degrengolada:] patrzac na serie grindhouse tarantino i rodrigezua to oni to na dobranocke ogladali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones