PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485466}
1 794
chce zobaczyć
The Adventures of Tintin 2
powrót do forum filmu The Adventures of Tintin 2

Niech Bóg ma w opiece Jacksona aby tego nie spieprzył . Spielberg wyreżyserował kapitalny film . Oby Jackson mu dorównał ;)

Darkadi15

Cokolwiek by Jackson nie zrobił, i tak to obejrzę :)(nie, żebym widział wszystkie jego filmy), ale w jego filmach czuć ten rozmach i niesamowity wręcz klimat.

Darkadi15

Nie boję się o ten sequel gdyż robi go Peter, obawiałem się aby kolejna część nie trafiła w ręce jakiegoś marnego reżysera. Coś czuję, że będzie pięknie biorąc pod uwagę to, że Peter ma sporą ekipę od efektów komputerowych i grafiki.

Darkadi15

Peter Jackson to mistrz nad mistrzami, zekranizował Władcę Pierścieni i Hobbita, czym zapisał w świadomości ludzi niezaprzeczalny i bezsprzeczny obraz Śródziemia jakby wyszło ono od samego Tolkiena. Chyba każdy może przyznać że jego wizje mają epicki rozmach, są genialnie trafne i godne dzieł mistrza Tolkiena.
Trochę moja wypowiedź wyszła zbyt pompatyczna, wydaje mi się, ale chodziło mi o to, że Jackson ma na prawdę talent, na jakim powinni wzorować się inni producenci.

użytkownik usunięty
Darkadi15

Nie liczyłbym na to.

Darkadi15

Przecież pierwszą cześć też reżyserował i w moim przekonaniu zrobił więcej roboty niż Stiven. Nie ma się czego obawiać. Będzie jak zwykle mega odlot.

Darkadi15

Nie zapomnij o Jezusie i Marii Pannie zawsze dziewicy! Oni tez powinni mieć go w opiece, dopiero wtedy się liczy.
Dodatkowo musisz każdego dnia spędzić godzinę na kolanach w przynajmniej 3 kościołach w obrębie swojego domu i do każdego wieczornego posiłku dodawać 2 oddechy nietoperza, a do porannego łzę krokodyla. Tylko wtedy Jackson tego nie spieprzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones