PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32395}

Zły smak

Bad Taste
5,9 5 243
oceny
5,9 10 1 5243
6,2 5
ocen krytyków
Zły smak
powrót do forum filmu Zły smak

Witam, zna ktoś jakieś tytuły w tym klimacie? Może nie Martwicę Mózgu, ale coś bardziej w klimacie Smętarza dla Zwierzaków czy Napromieniowanej Klasy, coś z "oldschoolowym" klimatem, niskobudżetowy ale z jajami, z pomysłem i zaangażowanie twórców, oryginalnym pomysłem, coś własnie jak Zły smak:)

Pandi

Braindead, evil dead sa 2 czesci z jednym aktorem i podobna fabula tylko nie kojarze juz teraz ktora byla lepsza, wydaje mi sie ze druga ;)

ocenił(a) film na 6
Pandi

Toksyczny mściciel ;)

ocenił(a) film na 7
JohnnyTheBoss

opis filmu "Najsłynniejszy film zrealizowany przez Trome. Bohaterem jest Melvin - "paker" z New Jersey. Pewnego dnia uciekając przed Slugiem i Bozo Melvin wpadł do kadzi z odpadami toksycznymi. Nasz bohater zmutował i jako tytułowy "Toxic Avenger" wypowiedział wojnę przestępcom." - wystarczy, żeby mnie zaineresować:D
ja polecam: napromieniowana klasa :)

ocenił(a) film na 6
Pandi

Na pewno sprawdzę ;)

ocenił(a) film na 5
Pandi

Dead Snow 1 i 2 podobne

Pandi

Tromeo i Julia, Krwawy obiad, Gorączka śmierci, Dr Chichot, Powrót żywych trupów, Zniszczenie mózgu, Wiklinowy koszyk, Reanimator(to koniecznie), Narzeczona reanimatora,
Z nowszych to Poultrygeist: Noc kurczęcich trucheł(Troma) albo Zręczne ręce
No i są jeszcze kontynuacje Napromieniowanej klasy, polecam część 2, jest nawet od jakiegoś czasu dostępna z polskimi napisami

ocenił(a) film na 7
matimat17

tytuły brzmią fantastycznie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones