Martin FreemanII

Martin John Christopher Freeman

8,3
55 166 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martin Freeman
orbitka12

Oby jak najdłużej i coraz wyżej :)

judith0707

Myślę, że w najbliższym czasie spadnie dużo miejsc w dół, taka sama sytuacja jest z Cumberbatchem, niestety...

orbitka12

Niech rośnie, a nie spada!

aleksandral00

Mam nadzieję, że się utrzyma. Uwielbiam tego aktora. Jego akcent i mimika.. :)

orbitka12

Ja także... jedyny aktor co nie ma wad...

judith0707

Tak jak podejrzewałam.. -42 miejsca w dół :)

orbitka12

Tylko dlaczego ?!

aleksandral00

Naprawdę spadł po jednym dniu o 42 miejsca? W takim razie to musi być błąd filmwebu, jeszcze się takie coś nie zdarzyło.

Slowianin

Cumberbatch raz spada 56 w dół na drugi dzień skacze 44 w górę... To nie bład ... To niestety filmweb...

berdiczek

I tak nagle ? Coś się mi wydaje,że to trochę dziwne...

aleksandral00

Wszyscy aktorzy od 80 miejsca codziennie spadają o 20,30,40 miejsc i na następny dzień znowu idą w górę a tamci co ich zastąpili spadają i tak w kółko i w kółko.
To przez multikonta.

berdiczek

Wszyscy aktorzy od 80 miejsca codziennie spadają o 20,30,40 miejsc i na następny dzień znowu idą w górę a tamci co ich zastąpili spadają i tak w kółko i w kółko.
To przez multikonta.

Slowianin

Wszyscy aktorzy od 80 miejsca codziennie spadają o 20,30,40 miejsc i na następny dzień znowu idą w górę a tamci co ich zastąpili spadają i tak w kółko i w kółko.
To przez multikonta.

orbitka12

no i pięknie ;)) #88 i żeby szło wyżej, należy się chłopu !

doris9303

właśnie... wykonał kawał dobrej roboty !

orbitka12

Dzisiaj znowu jest w na 100-nym miejscu. Oby tak dalej :-)

ewej

I aby tylko wyżej ...

aleksandral00

I znowu spadł o 38 miejsc, cholera jasna! Co za debilny ranking? Żeby jakiś Dexter był wyżej niż on!

ewej

Raz na wozie, raz pod wozem.... ale aby tak szybko spadać ?!

ewej

Akurat Michael C Hall jest lepszym aktorem (Polecam Six Feet Under). Ale Martin też daje radę

orbitka12

I dzisiaj jest na 90. To chyba najwyższa pozycja do tej pory :-) Za to Peter Jackson na 82 to jest przegięcie, nie wiedziałam że on w ogóle gra O_O. Ten ranking to istna parodia. Jak na karuzeli. A Dexter i inni kolesie z bardzo popularnych seriali (których nigdy na oczy nie widziałam) są nie do ruszenia. Wydawało mi się że to ranking najlepszych aktorów, a nie tych co są aktualnie bardzo popularni. Moim zdaniem powinien być drugi miernik, popularności, wtedy będzie wszystko sprawiedliwe. A tak jest istny groch z kapustą. żeby Brad Pitt był niżej od gościa, który się wsławił jakąś bzdurną rolą w serialu o wampirach. Ja nawet nie pamiętam jak oni się wszyscy nazywają, aktorzy jednej roli. I żeby Fassbender spadł z 100 to jest przegięcie nie do przejęcia. Ten z tego serialu o wampirach to mu nie dorównuje ani w talencie, ani w wyglądzie! Przynajmniej w na początku stawki jest porządek (wyjątek Tarantino, podobna sytuacja co Jackson), bo bliżej setki to się nie chce na to patrzeć co się tam wyprawia.
Ale się rozpisałam :-/ A to dlatego że to bardzo frustrujące, że jakieś aktorzyny jednej roli w jakimś tam serialu dla młodzieży zabierają miejsce aktorom, którzy są na prawdę utalentowani, co potwierdza ich liczny dorobek aktorski, nie tylko w serialach (bo lubię dobre seriale jak każda kobitka ;-), ale i w filmach fabularnych. I znowu dłuuugi wywód hihihi... No to tyle...

orbitka12

Dzisiaj pobił kolejny rekord :-D 84 Pnij się, pnij! Za to Peter wyleciał z setki, szkoda a taki dobry aktor ;-P

ewej

Naprawdę przydał by się zrobić porządek z tym rankingiem, osobne gwiazdki za "urodę", osobne za "talent", a nie taki groch z kapustą. Wtedy będzie porządek, mam nadzieję. I będzie lista najlepszych aktorów i najprzystojniejszych, będzie bardziej sprawiedliwie i wszyscy będą zadowoleni.

ewej

O ! I z tym się zgodzę !! Inne serwisy tak mają ... a tu ? Hmm... dokładnie jak to powiedziałaś : ,,Groch z kapustą " !!!!

aleksandral00

No dzisiaj to już ten "ranking" przeszedł sam siebie. Martin na 146, Fassbender na 130, jak to to liczą? To już się w głowie nie mieści. Przynajmniej Benedict Cumberbatch wskoczył na 88. Ech żal na to patrzeć, tak do 60 miejsca jest porządek, powyżej to ja większości tych "aktorów" nie kojarzę. Co to za ludzie?!

ewej

A teraz jest na 143 . Boże...

aleksandral00

No, już dawno nie widziałam go w 100. To podłe, ale co zrobić?

ewej

Przede wszystkim trzeba rozdzielic tak oczywiste rzeczy jak aktorstwo, rezyseria i produkcja!

orbitka12

O 91, po baaardzo długim czasie :D

Kropciana

Tylko przekroczył i już w dół... Dla mnie zasługuje na lepszą ocenę, bo jest świetnym aktorem, ale te oceny tutaj są kosmiczne. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones