Peter JacksonI

Peter Robert Jackson

8,5
12 188 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Peter Jackson

Zajebista książka, mógłby zrobić do niej film :)

mawa2

Popieram!

Magdalena_42

Bo nikt nie robi filmów do książek Tolkien'a lepiej niż on, więc jeśli Jackson tego nie zrobi to już stracę nadzieję... :<

mawa2

Dzieci Hurina, Silmarillion, Niedokończone opowieści, chyba nie starczy mu życia niestety.

Magdalena_42

Przynajmniej jeszcze jedną z nich, to będzie dobrze :)

mawa2

Właściwie, to nikt NIE ROBI filmów do książek Tolkiena prócz niego, ale i tak uważam że nikt lepiej by tego nie zrobił ;P

mawa2

Dla niego te filmy są chyba jak dzieci (w sensie ,że ważne) ;) I zgadzam się z Tobą :)

Magdalena_42

Oglądając "Hobbita" też miałam takie wrażenie :>

mawa2

Jeśli zrobi je tak jak WP, nie mam nic przeciwko. Jeśli zrobi je tak jak Hobbita, to raczej jestem na nie. I o ile dobrze pamiętam, Tolkien [ten żyjący] powiedział, że już nie sprzeda praw autorskich do żadnej z książek.

n00bers

Ja uważam że "Hobbita" zrobił wręcz idealnie. Rzadko mam takie wrażenie, ale przy tym filmie nie znajduje niczego co mogłoby mi nie pasować .. :)

mawa2

Ja jestem skrajnie odmiennego zdania, ale każdy ma inny gust ;)

n00bers

Racja :)

n00bers

Właściwie to nigdy jeszcze nie widziałam takiego filmu, gdzie wszystko byłoby tak "dopicowane" :)

mawa2

Co do zekranizowania czegokolwiek poza WP i Hobbitem, zdaje mi się, że to tylko kwestia czasu. Kto by nie chciał zobaczyć w kinie "Sillmarilionu" czy "Dzieci Hurina". Oby tylko Jackson to nakręcił, pokazał, że potrafi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones