Peter JacksonI

Peter Robert Jackson

8,5
12 188 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Peter Jackson

Władca Pierścieni. Jeśli ktoś spieprzył z całej ekipy filmowej to właśnie Jackson. Nie rozpiszę się gdzie i jak bo mi się nie chce gdyż i tak zjedziecie mnie jaki to on nie jest cudowny. Ale King Kong to przeszedł już moje najśmielsze oczekiwania. Brak słów i tyle.

mcspike

Masz rację.

nib187

Najgorszy reżyser wszechczasów.... jak ty tak mogłeś gościół napisać? No co ty głupi? I jeszcze jakiś drugi bezmózg przytakuje.

U_W_E

Gdybyś o mózgowy przyjacielu zajrzał na mój blog to przekonałbyś się, że to co napisałem przepełnione jest ironią (choć na pierwszy rzut oka, oraz za pomocą racjonalnego myślenia nie widać tego) względem założyciela tematu :)

PJ to jeden z lepszych reżyserów.

(mam mózg, bez niego nie da się żyć :( )

mcspike

Najgorszym reżyserem go nazwać nie można, chociaż żadną wybitnością też nie jest. Taki solidny rzemieslnik, doskonale radzi sobie z kinem rozrywkowym czego przykladem jest King Kong.

Chociaz za Wladce Pierscieni to nalezy mu sie tylko wbicie na pal i polanie wrzącą oliwą :)

Jackson

Nie bardzo rozumiem tu raczej żartujesz, a raczej napewno piszesz że nie jest wybitny a masz nic Jackson i jego zdjęcie. I to że masz Uwe Bolla w ulubionych to chyba podpucha.

jetli22

_--------------------
Nie bardzo rozumiem tu raczej żartujesz, a raczej napewno piszesz że nie jest wybitny a masz nic Jackson i jego zdjęcie. I to że masz Uwe Bolla w ulubionych to chyba podpucha.
--------------------------

Nie nie zartuje. Nicka mam po Michaelu a zdjecie mam Jar Jar Binksa, więc nie bardzo wiem skąd pomysl ze jest na nim PJ. Bolla z kolei mam w ulubionych zebym mial latwiejszy dostep do strony o nim. Rozjasnilo?

mcspike

filmweb.pl = raj dla troli internetowych.

sibelius

powinienes zaznaczyc :D ze wszystkie fora itd sa przepelnione trollami

qLEK

http://tuitam.7.forumer.com/a/troll-definicja_post22.html [tuitam.7.forumer.com/a/...]

mcspike

Wczoraj obejrzałem jego "Niebiańskie Istoty" i utwierdziłem się w przekonaniu, że Jackson jest znakomitym reżyserem. Najgorszymi reżserami są dla mnie Uwe Boll i George Lucas (to nie podpucha).

Beechbone

Nie no tutaj to ja sie nie bede wypowiadac - Jackson najgorszym rezyserem - ludzie do psychiatry trzeba sie zgłosić :)

Beechbone

Lucas najgorszy reżyser??!! nie, no to chyba jednak podpucha
(podpucha - fajne słowo)

mcspike

Ty Bucu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Jak możesz mówić, że to najgorszy reżyser wszechczasów ?!?!?!?!?!?!?
Jego filmy zdobyły w sumie 20 OSCARÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wiem, czymś się odurzuł, kiedyś to pisał, bo Jackson to geniusz.

slasherfan

"Jak możesz mówić, że to najgorszy reżyser wszechczasów ?!?!?!?!?!?!? "

Ano moze, bo pomimo staran aktualnej Grupy Trzymajacej Wladze wolnosc slowa wciaz funkcjonuje i kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie. Szczegolnie jesli to jest zdanie sluszne :)

Jackson

skoro PJ to najgorższy reżyser tak samo jak jego film tzn. Władca Pierścieni (m.i.) to ja jestem ciekawa za co ten film dostał: 1 cz. 16 NOMINACJI DO OSKARA (zgarnał tylko 2), 2cz. - nie pamietam, a 3 cz. dostala po raz pierwszy w histori 11 NOMINACJI DO OSKARA I WSZYSTKIE ZGARNĄŁ.. wiec sorrki ale nie moge sie z wami zgodzic ze PJ to najgorszy rezyser tak jak jego filmy..
Pozdrawiam ;*

wrozka06

Kasiu 111
Po 11 Oscarów dostały też "Ben Hur" i "Titanic".
Niezależnie od tego co kto myśli o tych filmach ( ja na przykład sądze że Ben Hur to arcydzieło ) trudno się oprzeć wrażeniu że 11 Oscarów można dostać tylko i wyłącznie za budżet.

Jackson

słuszne? jak dla kogo, są gusta i guściki.
Za to co zrobił z Władcą pierścieni nalezy mu się chłosta. Rozumiem że za reżyserię Parku Jurajskiego należy się Spielbergowi nabicie na pal, a Cameronowi krzesło elektryczne za Obcego? Ciekawe ja przywykłem do tego że za robienie arcydzieł w swoim gatunku dostaje isę nagrody
~Pozdrawiam Pablo

Metzger

zgadza się - za arcydzieła powinno się dostawać nagrody a za profanacje kary [czyli w przypadku Petera Jacksona np. nabicie na pal, kastracja cegłą, spalenie na stosie iofiarowanie zwłok lokalnemu kółku nekrofilskiemu]

użytkownik usunięty
Jackson

No to powiedz na czym polega ta profanacja.

slasherfan

ku.wa,a czym że są te oscary?to jest dla Ciebie wyznacznikiem tego,czy film jest wartościowy?oscary to komercyjna sieczka i gó.no.A o klasie jacksona świadczy "Martwica mózgu",hehehe.Do dupy z nim.Najlepsi są von Trier,Kubrick,Copolla

mcspike

skoro PJ to najgorższy reżyser tak samo jak jego film tzn. Władca Pierścieni (m.i.) to ja jestem ciekawa za co ten film dostał: 1 cz. 16 NOMINACJI DO OSKARA (zgarnał tylko 2), 2cz. - nie pamietam, a 3 cz. dostala po raz pierwszy w histori 11 NOMINACJI DO OSKARA I WSZYSTKIE ZGARNĄŁ.. wiec sorrki ale nie moge sie z wami zgodzic ze PJ to najgorszy rezyser tak jak jego filmy..
Pozdrawiam ;*

wrozka06

Kasiu 111
Po 11 Oscarów dostały też "Ben Hur" i "Titanic".
Niezależnie od tego co kto myśli o tych filmach ( ja na przykład sądze że Ben Hur to arcydzieło ) trudno się oprzeć wrażeniu że 11 Oscarów można dostać tylko i wyłącznie za budżet.

Nie lubie się powtażać - ale zrobie wyjątek.

mcspike

Pomijając jush spór o to czy jest dobrym reżyserem czy nie,czy jego filmy są dobre czy nie,to chciałbym zwrócic uwagę na jeden malutki szczegól...TEN FACET NIE SKONCZYL NAWET SZKOLY...troche to dziwne nie,biorąc pod iwagę fakt ze ogólnie za jego filmy zdobyły wiele statuetek i są uważane za dobre(tak,jestem jego fanem:)
pozdrowienia wszytskim trollom

Hopkn_

Sory za tyle błędów ortograficznych i językowych...szybko pisałem i nie chciało mi się sprawdzac...

Hopkn_

Ten koles to chyba ma martwicę mózgu !!! :)

arkadzik

Martwica mozgu to pikus przy tym co on ma :P (a moze on ma neostrade to by wiele tlumaczylo (sic!) ) :P

A co do PJeja (:P) to tego king konga zwalil na maxa moze i jest ladna historia itp. no ale ten film jest nudny jak ..... (tutaj mozna cos dopisac) siedzac w kinie myslalem ze usne a byla godzina 15:00

A ty co lubisz Uwe Bola (Bowla Bolka Lolka czy jak to szlo) pozdrawiam cie serdecznie i wysylam ci (przytul) bo chyba ci tego brakowalo w dziecinstwie

moon

A ja dalej twierdzę że Władca Pierścieni był zajebi*** i moim zdaniem PJ zajebiś*** go wyreżyserował, tak samo mi się podobał Park Jurajski Spielberga.. i nic na to nie poradzę i myślę że PJ zrobie równie świetną adaptację Hobbita..
Pozdrowionka =**

mcspike

Moim zdaniem on jest geniuszem i wizjonerem. Z żałosnej książeczki Tolkiena, pozbawionej napięcia i klimatu i nastawionej tylko na tanie efekciarstwo, potrafił zrobić film wybitny. Zdobyte oskary w pełni zasłużone, ale w końcu oskarów nie daje się byle komu.

Kuba_64

Ja myślę że książka Tolkiena (czytałam!) też jest dobra ale momentami naprawdę nudna i zabardzo szczegółowo opisane (niektóre).. (ale ogólnie mi się podobała) a PJ świetnie te momenty przerobił i naprawdę nie pamiętam żadnego nudnego momentu w filmie =]

Kuba_64

Tez uważam, że Jackson to niezwykle utalentowany facet.Ale co do reszty, hmmm...z tym Tolkienem to mam nadzieję tylko chwila ogłupienia autora, sorki Kuba ale inaczej tego nie nazwę.
Władca Pierścieni-filmy(+5),książki(6)

użytkownik usunięty
mcspike

Oczywiście "spieprzył Władcę Pierścieni"... Jestem chory człowieku??? Przypomnę Ci, że "Władca Pierścieni" odebrał za 3 część 11 Oscarów w tym m.in dla Najlepszego Reżysera... Ale oczywiście ty jesteś świetnym krytykiem filmowym i znasz się lepiej na ocenie filmów niż Komisja Akademii Filmowej... DNO!!

użytkownik usunięty

Oczywiście "spieprzył Władcę Pierścieni"... JESTEŚ chory człowieku??? Przypomnę Ci, że "Władca Pierścieni" odebrał za 3 część 11 Oscarów w tym m.in dla Najlepszego Reżysera... Ale oczywiście ty jesteś świetnym krytykiem filmowym i znasz się lepiej na ocenie filmów niż Komisja Akademii Filmowej... DNO!!

użytkownik usunięty

"Władca Pierścieni. Jeśli ktoś spieprzył z całej ekipy filmowej to właśnie Jackson. Nie rozpiszę się gdzie i jak bo mi się nie chce gdyż i tak zjedziecie mnie jaki to on nie jest cudowny."

Nie, że ci się nie chce... Ty zwyczajnie nie umiesz wymienić tych "spieprzonych" momentów... Krytykujesz Jacksona za reżyserię "Władcy Pierścieni" a sam oceniasz wszystkie części na 10/10... Coś jest z tobą nie tak człowieku!

A co do "King Konga"...
Jak mogłeś ocenić Go na 1/10 (?!) Film był nakręcony bardzo dobrze. A, że tobie akurat nie przypadła do gustu osoba Pana Jacksona musiałeś oczywiście dopełnić formalności i cisnąć w film 1/10... Dam ci radę, która będzie dobra dla FilmWebowców: przestań oceniać filmy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones