Peter JacksonI

Peter Robert Jackson

8,5
12 188 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Peter Jackson

Jakie jego filmy oprócz Władcy warto obejrzec? Pytam bo nie widziałem innych filmów Jackson'a

MindWideOpen

Zdecydowanie King Kong :) A potem Nostalgię Anioła, choć słyszałam, że nie wszystkim się spodobał. No i Martwica Mózgu, choć też - zależy od gustu.

Itushal

Polecam również ambitniejsze kino "Niebiańskie Stworzenia" i lużny filmik Jacksona "Przerażacze" tyle że to jego starsze filmy ale moim zdaniem warto zobaczyć.

MindWideOpen

nie daj się zmylić, najlepszy fillm Petera Jacksona jest z początków jego kariery reżyserskiej, nie zepsuty jeszcze dużymi budrzetami, film bez ograniczeń, wspaniałe - najbardziej epickie dzieło w jego karierze - BRAINDAD!! tym fillmem Peter otworzył sobie drzwi do wielkiej kasy ;)

MindWideOpen

Mi się "King kong" podobał jeszcze. Podobno "Martwica mózgu" też jest dobra.

MindWideOpen

Na pewno "Martwicę Mózgu" bo to dla wielu miłośników horrorów w stylu "goore" ( czyli coś ala J.Romero ) prawie obowiązkowy punkt programu a film o którym fani P.Jacksona mogą nie pamiętać , jak również "Przerażacze" - fajnie wyreżyserowany - jak dla mnie "komedio-horror" ( wiem że takiego gatunku nie ma ale mi się tak kojarzy ) , no i pewno też "King - Kong" choć jest wielu krytyków tego filmu uważający , że ten film to przerost formy nad treścią.

MindWideOpen

"Meet the feebles", "Bad taste", "Braindead", "Przerażacze"... Resztę można sobie darować ;P

MindWideOpen

Martwica Mózgu, Nostalgia anioła, King Kong. Reszty nie oglądałam

MindWideOpen

Nostalgia anioła!

MindWideOpen

Przerażacze !!! uwielbiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones