Peter JacksonI

Peter Robert Jackson

8,5
12 184 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Peter Jackson

Myślę, że to właśnie ta cecha, dzięki której jego filmy są bardzo ciekawe. Oprócz tego, że ma pomysły, wykonanie jest perfekcyjne, przykłada niesamowitą wagę do szczegółów i wydaję mi się, że przez to właśnie jest jedynym reżyserem, który był w stanie tak znakomicie oddać fantastyczny świat LOTRu.

forever

Witam serdecznie
Ostatnimi czasy rozbiłem skarbonkę:D i kupiłem rozszerzone wszystkie części Władcy Pierścieni, gdzie min jest kilkanaście godzin dodatków specjalnych i po obejrzeniu tego wszystkiego potwierdzam-Jackson to szalenie skrupulatny perfekcjonista!
Detale, detale i jeszcze raz detale tak bym określił jego sposób robienia filmów. Stworzył cały świat Śródziemia dbając o najmniejsze szczególiki, aż szkoda, że tak niewiele można było pokazać w filmie
Mowa oczywiście o fantastycznych rzeczach jakie robili pod w Weta Digital, ale i generalnie o wszystkim, co wpływało na to, że film jest taki a nie inny.
Na przykład kwestia przełożenia książki na film, wszystko było analizowane bardzo wnikliwie, który rozdział kiedy, jak ma wyglądać jakaś postać, miejsce, które sceny uwydatnić, którym poświęcić mniej uwagi-wszystko to Peter Jackson z całym sztabem swoich współpracowników przemyślał bardzo dokładnie.
Miał swoją wizję wielu rzeczy , którą na bierząco korygował wymagając bardzo wiele od zatrudnionych przy produkcji filmu, aż mi było szkoda tych ludzi, bo tak wiele pracy musieli wkładać w tę produkcję, aczkolwiek jak sami mówili było to świetne przeżycie dla nich mimo trudów z tym związanych.
Cóz tam mopje gadanie to trzeba zobaczyć. Zwłaszcza polecam tę czynność ludziom, którzy czują się urażeni jako fani Tolkiena, że wiele rzeczy jest pozmieniane, albo czegoś brakuje-tam macie wszystko wyjaśnione.
Gwarantuję, że po obejrzeniu każdy nabierze więcej szczacunku do tego niezwykle ambitnego reżysera
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones