Peter JacksonI

Peter Robert Jackson

8,5
12 184 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Peter Jackson

Podobno Jackson jest zainteresowany wyreżyserowaniem książki Naomi Novik "Smok Jego Królewskiej Mości", którą bardzo lubię, więc mam nadzieję, że to prawda:). "Własca Pierścieni" był cudowny i podejrzewam, że kolejny film fantasty na podstawie książki byłby jeszcze bardziej super:)

Wkurzona_Lunatic

A ja Ci pisze, ze zrobienie jeszcze lepszego filmu jest nierealne. Bo i powiesc musialaby byc gdzies w granicach tego, co napisal Tolkien. Ja Novik trylogii nie czytalem jak na razie, a czy w ogole Peter sie za nia zabierze, to zobaczymy. Lecz bardzo watpie, ze bedzie w stanie nakrecic rownie wielka rzecz.

Thommy

"Smok..." nie jest trylogią :)

Wkurzona_Lunatic

Może i nie byłby lepszy od Władcy Pierścieni, ale "Smoka..." bardziej lubię, mam nadzieję że Peter Jackson naprawdę się za to zabierze ;)

ryan_10

We "Władcy" były nazgule, jakby je trochę podrasować to nawet wyszedłby z tego niezly Temerair :)

Wkurzona_Lunatic

nie wiem czy się zabiera ale wykupił prawa do ekranizacji. A jeśli ma z tego wyjść choćby namiastka Władcy to już rezerwuję miejsce w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones