Peter JacksonI

Peter Robert Jackson

8,5
12 184 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Peter Jackson

Ten reżyser to wielki wizjoner, a nie spec od zarabiania pieniedzy. To artysta nie rzemieślnik.

Bialy_Pielgrzym

Artysta to on byl jedynie w Druzynie Poerscienia. Pozostałe filmy trylogii sa efekciarskie. A King Kong jest całkiem niezły, tylko znowu zbyt duzo braków logicznych i efekciarstwa niepotrzebnego.

fidelio

Oglądałem tylko 4 jego filmy... i według mnie w każdy projekt wkłada cale serce...a juz napewno tak zrobił z King Kongiem...marzył o jego ekranizacji od dziecinstwa wiec niechce mi sie wierzyc ze robił to dla pieniedzy...robił to dla siebie...We Władcy zrobił wpsaniałe Śródziemie...i również tego nie robich dla pieniędzy ani Oscarów tylko dla siebie i fanów Tolkiena. Najlepszy reżyser według mnie :D

pozdrawiam

Bialy_Pielgrzym

Może jego wcześniejsze filmy nie były najlepsze, ale robienie filmów było jego marzeniem. Zawsze chciał zrobić remake King Konga i udało mu się. Film naprawdę wyszedł dobrze.

A co do LOTRA to jedno słowo - DOSKONAŁY.

użytkownik usunięty
Bialy_Pielgrzym

Popieram!!! Świetny, doskonały, bajeczny LOTR !!! I oczywiście nie zapominajmy o King Kongu:) Brawo!

A to co zrobił z King Kongiem to tragedia. I nikt nie przekona, mnie, że King Kong nie jest filmem złym, bo według mnie jest.

Goku

ale nie jest...

Bialy_Pielgrzym

Niektórzy krytycy filmowi uważają Petera Jacksona za psychola tylko dlatego że był twórcą filmu Przerażacze, filmu bardzo brutalnego i sadystycznego. Ja jednak bym tak pochopnie go nie oceniał zwłaszcza że potrafił też zrobić naprawdę wartościowe filmy. Jest po prostu reżyserem bardzo elastycznym. Owszem film Frighteners ma wiele momentów bardzo brutalnych, epatujących przemocą i sadyzmem ale to nie znaczy że Peter Jackson jara się tym i uwielbia to.

eurocorpsyndicate

tu mozna by dyskutować ^^ do 'Przerażaczy' jako bonus dodajmy Martwica Móżgu, Bad Taste itp. i mozna sie zastanawiac nad jego psychiką.. nie zapominajac oczywiscie o Meet The Fables xD ale tacy rezyserzy sa najlepsi =) troche psychola troche geniusza i filmy cud miod i orzeszki xD

Sined

Jestem mu wdzięczna za to, że wyrezyserował Władce Pierścieni... to jest arcydzieło. Po obejrzeniu innych filmów pana Jacksona dochodze do wnoisku, że jest to faktycznie jeden z najlepszych rezyserów. Pomysły ma niesamowite ;) Mam nadzieje, że w czasie pracy nad Hobbitem nie pozwoli na zepsucie scenariusza ;) Bardzo żałuje, że to nie on jest rezyserem Hobbita, ale co zrobić. Trzeb trzymać kciuki ;)
Czekam na dalsze filmy pana Jacksona!

sHe_4

Reżyser Świetny bo tworzy z serca. I to jest najważniejsze!!! Szkoda że nie reżyseruje Hobbita :(. Lecz z drugiej strony czasami warto spojrzeć na historie widzianą innymi oczyma.

darthbergi

On nawet zrobillepiej film niż książke włądcy pierscieni genisz i tyle

kamilx98

To ty chyba książki nie czytałeś :D , uwierz mi nawet Jackson nie zrobi idealnej kopi książki , bo jedynym geniuszem śródziemia był , jest i będzie Tolkien i nikt inny , jednak Władca Pierdzieli Jacksona to w skali filmwebu Arcydzieło , klimatyczny , mroczny film , wspaniała muzyka Shore'a i mam nadzieje , że to właśnie Shore będzie tworzył soundtrack do Hobbita.
I jeżeli chodzi o Hobbita to chyba nie ma się co martwić , Del Toro reżyser i Jackson jako Producent WYKONAWCZY da nam( bynajmniej mam taką nadzieje) kolejne arcydzieło na skale Trylogii.

rodzyn77

mistrz.
wp- arcydzieło.
geniusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones