Richard ArmitageI

Richard Crispin Armitage

8,2
22 256 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Armitage
benzacne

Done

semira1

Właśnie miałam sprostować swoją wypowiedź :)
Przy okazji swojego występu w Obsession wspomniał w wywiadzie, że uprzedził partnera (może już męża), że będzie tam w całej swojej okazałości.

benzacne

Jakie to dziwne, ale i dobre, ze znany aktor tak po prostu wspomina swojego partnera, nikt nie robi z tego powodu zamieszania, tak powinno byc wszedzie. Niedawno Lee Pace wzial slub i nikt na swiecie nie robi histerii i afery. To powinien byc standard. Jak ich ze soba plotkami kojarzyli to ich agenci dostali szalu zaprzeczajac, a teraz prosze, nikomu to nie przeszkadza. Tak trzymac, Polska sie powinna tego nauczyc

semira1

Coś czuję, że Richard Madden w podobny sposób się ujawni. To, że jest z Froyem to oczywistość - ale nie sądzę, że jest gejem prędzej bi, ale to tym fajniejsze, że nawet będąc biseksualny nie skreśla facetów, bo może być z kobietami.

benzacne

Tego goscia wlasciwie nie znam, wiec sie przyjrzalam i nie mam zdania. Ze swej strony czekam na wyznania Rennera. Zeby nie bylo, nie uwazam, zeby musieli mowic cokolwiek, 100% ich sprawa, moga milczec do smierci, ale cos jest satysfakcjonujacego w “a nie mowilam?”

semira1

Wy tu sobie piszecie o comingach, dzisiaj dowiedziałem się, że Thorin Dębowa Tarcza w Hobbicie czyli Richard Armitage też się ujawnił, czyli w zasadzie prawie wszyscy główni aktorzy w Hobbicie Ian Mckellen Gandalf Thorin Jeszcze jeden krasnolud, Thranduil Lee Pace, zarządca miasta Steph Fry i jego bohater Luke Evans to drużyna LGBT, o nich wiedziałem, ale nie słyszałem o Rennerze, może też nim jest , natomiast w innej dyskusji wyczytałem , że jest pani Pani Semiro nie Polką, choć pięknie pani po polsku pisze, więc mam pytanie, które mnie nurtuje, jeśli to oczywiście nie tajemnica, skąd pani pochodzi?

krzysiek1906

Z Anglii, z dziada pradziada. Znacznie lepiej pisze niz mowie, ale dziekuje :) Renner jakos mi wyglada, nie wiem czemu… Wygladal mi tez Pace i Armitage, mam nosa. Jakos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones