Richard ArmitageI

Richard Crispin Armitage

8,2
22 284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Armitage
sagittari18

Obejrzyj go sobie w Północ Południe, wtedy dopiero się zakochasz

zooshe

tu przyznaję rację - John Thorton jest BOSKI :)))) kiedy dowiedziałam się, że to Richard ma grać Thorina to pomyślałam, że to najlepsza decyzja na świecie! No i nie zawiadłam się, kolana miękną przy tym krasnoludzie!

sagittari18

Hahah.Ja też

Gabutek

heh xd witam w klubie :D

halakacz

Nigdy wcześniej nie słyszałam o tym aktorze (być może wstyd :) ), a kiedy dzisiaj po raz pierwszy miałam okazję zobaczyć go w akcji... tak, na seansie "Hobbita" ;)... jestem pod wrażeniem. A charakteryzacja i piękny głos Richarda zmiękczyły moje kolana, muszę banalnie przyznać. No i chyba zapoznam się z innymi jego kreacjami :)

HIMera

Ja też pierwszy raz zobaczyłam go na ekranie..chyba :) Wydaje mi się,że już gdzieś go widziałam,ale to może dlatego,że troszeczkę przypomina mi wyglądem Mela Gibsona :D Ale naprawdę jestem pod wrażeniem jego zdolności.Miejmy nadzieję,że teraz będzie go można częściej zobaczy na dużym ekranie! :D

halakacz

Jak dla mnie to on przypomina tego sługusa królowej z Narnii Lew Czarownica i Stara Szafa

sagittari18

Ja też, ja też ^^

(a myślałam, że jak wejdę na forum Filmwebu, to znajdę same wpisy o tym, jaki to Kili jest wspaniały... świat jeszcze się nie kończy.)

buszasz

ja to samo <3 i ten głos !!! mrau ;)

buszasz

Kili fajny jest, ale Thorin... uuuhuu ten głos i w ogóle... ;)

Mims

Kili byłby pewnie obiektem westchnień nas wszystkich, gdyby był jedynym przystojnym krasnoludem w ekipie. Tymczasem Thorin go przyćmił totalnie, przy nimi Kili to obszczymurek :D a w sumie ciężko się było tego spodziewać, naprawdę na Richarda zrobił się boom, a ja słyszałam przed filmem tylko o Kilim, no i jeszcze w sumie na zdjęciach to właśnie Kili wyglądał najkorzystniej, szczerze mówiąc - na plakatach na Thorina nie zwróciłabym uwagi, gdyby nie fakt, że to przywódca Kompanii, ten właśnie Dębowa Tarcza.

To chyba faktycznie w dużej mierze ten głos :D

buszasz

Jak dla mnie i Kili i Thorin są równie przystojni w Hobbicie, ale w rzeczywistości oboje nie robią już takiego wrażenia swoją fizycznością. Gdzieś na filmwebie przeczytałam określenie Kili - Legolas "Hobbita" ;) Co prawda zawsze wolałam Aragorna od Legolasa, ale i tak pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones