Richard ArmitageI

Richard Crispin Armitage

8,2
22 256 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Armitage

Proponuje by wszystkie zaRYSIOwane damy zebrały się razem i przesłały prezent na urodziny dla naszego kochanego. Wiem, że jeszcze dużo czasu ale takie sprawy załatwia się z wyprzedzeniem;)

Kasia_Piesik1990

Jestem jak najbardziej za, plus do sierpnia juz niedaleko :)

eastwind

a masz jakiś pomysł?;)

eastwind

bo ja myślę o napisaniu krótkiej etiudy z rola przeznaczoną dla niego;)

Kasia_Piesik1990

A gdzie ten prezent chcecie wysłać? :D

perelka

do jego agencji tam gdzie wysyłałam prośbę o autograf z pozytywnym skutkiem

Kasia_Piesik1990

Ja myslalam o czyms bardziej materialnym :) RCA mowil w wywiadzie ze lubi dostawac skarpetki ale to tak troche glupio :)

eastwind

skarpetki?;) też je lubię dostawać i mam ich sporą kolekcję;) ciekawe jaki ma rozmiar stopy;)

Kasia_Piesik1990

Tak, mowi o tym w bozonarodzeniowym wywiadzie, chyba z 2014 roku :) Haha, rzeczywiscie, z rozmiarem bylby problem :)

eastwind

znalazłam ten wywiad;) i aż się dziwie, że mam z nim coś wspólnego;)

Kasia_Piesik1990

Wow, ale Ci zazdroszcze! Moge zapytac ile czekalas na autograf?

eastwind

dwa miesiące. teraz wysyłam jeszcze raz ale tym razem zwykły list;) ciekawa jestem czy odpisze jeżeli nie będzie w nim wzmianki o autografie;)

Kasia_Piesik1990

W takim razie ja tez wysylam :)

Kasia_Piesik1990

Ale napisałaś list z prośbą o autograf?? Napisał coś, czy tylko się podpisał? Ale fajnie :D a z rozmiarem skarpetek no bez przesady, zwykle są rozciągliwe do kilku rozmiarów. Richard jest wysoki, więc i stopę ma pewnie ze 44 ;) Kolekcja jakichś śmiesznych skarpetek byłaby fajnym prezentem, tak myślę :P

perelka

albo takie ręcznie robione duże puchate do kolan z pomponami na długich sznurkach.... hehehe ale wyobraźni dałam sobie pofolgować;)

perelka

tak z prośbą teraz tylko podpisał dlatego drugi raz próbuje może jak nie wspomnę o autografie skrobnie parę słów

perelka

Dokladnie, on lubi kolorowe skarpetki :)

eastwind

Yes, też słyszałam o jego pasji do skarpetek. Podobno wszystkie swoje wydarł przy kręceniu Hobbita :D
Jakby co, to też się przyłączę :D

kanari

no to czas szukać ja już mam faworyta;) a do kompletu by się przydały takie staroświeckie podwiązki do skarpet;) na starych filmach takie widać;)

Kasia_Piesik1990

Hm, to ciekawy pomysł, ale czy Rysiek nie będzie z tego strzelał do elfów?) Oprócz skarpet lubi różne luksusowe rzeczy, może więc lepiej dołączyć coś handmade?

kanari

Happy Socks - DUŻE PUDEŁKO UPOMINKOWE W GROCHY sprawdź;)

Kasia_Piesik1990

Happy Socks sa super, plus swietna jakosc. Jestem za :)

eastwind

Dziewczyny a moge spytac skad jestescie? Przydaloby soe jakos spotkac... noi wyslac to razem :) plus dodac zyczenia, ta etiude, no i moze nasze zdjecie? Haha :)

eastwind

Tuchola Kujawsko-pomorskie;) jeżeli ktoś chce przeczytać opowiadanie które pisze z myślą o nim to maila na priv;) opowiadanie później na dialog przerobię ;)

eastwind

też się podobają;)

Kasia_Piesik1990

TAK, to wygląda obłędnie :D

kanari

ja chce je dla niego zamówić;) ja jestem fanką skarpetek w paski

Kasia_Piesik1990

Rysiek jedna parę takich już ma- widziałam na zdjęciu które umieścił kiedyś na twitterze: skarpety w obłędnie kolorową kratę- dokładnie te same jak z pudełka.

kanari

słodkie sa ale to nie zmienia faktu ze jest to dla nas problem bo zabawnych ale nie kiczowatych skarpet jes naprawde mało

Kasia_Piesik1990

Dlaczego to miałby być problem, skoro Rysiek ma już skarpety w identyczna kratę? pomysł jest świetny ale może warto pomyśleć o czymś fajnym ale nie tak ekskluzywnym? zrobionym samodzielnie?

kanari

ja robię ekspresowo skarpetki;) masz racje tyle, że co bys proponowała?

Kasia_Piesik1990

skarpetki i jakiś odjechany szalik.

kanari

a najlepiej w komplecie;)

Kasia_Piesik1990

Tak, szalik to tez swietny pomysl!

Kasia_Piesik1990

Dokładnie tak, trzeba tylko kolor i rodzaj wełny wybrać :D

kanari

pomyślcie ja wykonanie biorę na siebie;)

Kasia_Piesik1990

Kolor proponuje niebieski albo szary :)

eastwind

Dobry pomysł, podkreśli jego kolor oczu ^-^

Asia_S_

Wiem wiem :D

eastwind

No to teraz wełna jaki rodzaj i jaki rodzaj szalika komin klasyk albo jaki na guziki;)

Kasia_Piesik1990

Chyba klasyk, a co do rodzaju wełny to jaki mamy wybór? :)

eastwind

ja bym stawiała na coś naturalnego np owcza albo cos w ten deseń tylko czy nie jest uczulony

Kasia_Piesik1990

Nie mam pojecia czy jest czy nie :(

Kasia_Piesik1990

Coś miękkiego,żeby nie drapało i ładnie się układało :D To zależy, czy robisz duże oczka czy mniejsze. Ryśkowi dobrze w błękitach, szarościach, myślę,że w takiej butelkowej zieleni też- albo w morskich odcieniach

kanari

najdalej w piątek wybiorę się do pasmaterii zrobię zdjęcia i razem wybierzemy

kanari

I jak? :)

eastwind

żadnych nowin

kanari

dzisiaj rano wyszłam ze szpitala syn mi zachorował;( nie miałam do sprawy głowy

Kasia_Piesik1990

UUU,niefajnie. Mam nadzieję,że szybko wróci do zdrowia:* Trzymaj się i staraj teraz odpocząć. Pozdrawiam!)

kanari

mój syn jest specjalnej troski. jeżeli chodzi o szalki to mam już wełnę ciemna zieleń. szafirowa jak to określiła pani sprzedawczyni;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones