PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014474}
8,4 982
oceny
8,4 10 1 982
The Beatles: Get Back
powrót do forum serialu The Beatles: Get Back

Piosenka Paula McCartneya mogłaby być protestsongiem wobec brexitu.

AutorAutor

Bardzo lubiłem w młodości słuchać ich muzyki, choć nie byłem ich fanem to rozumiałem ich fenomen i popularność, jednak robienie kolejnego o nich materiału z byle czego (szkoda, że nie dodali zastrzeżonej nieaktowej dokumentacji "tajnych prywatnych archiwów"), bo jest coś o legendarnym zespole to musi być hit, na który "każdy pójdzie" (gdyż kto ich nie lubi, a jak nie do dla kontrowersji), a Gruby Pete musi zarobić łatwe pieniądze na kolejne projekty, więc konkludując jest to obcinanie kuponów z marki kogoś sławnego, czyli bawienie się czyimś kosztem, co chyba stało się jakimś trendującym podgatunkiem filmowym, szczególnie w nawale dokumentów serwisów VOD

black_hussar

Zgoda, ale nie z tym, że Pete jest gruby. Wręcz przeciwnie, bardzo schudł i paradoksalnie wygląda wyjątkowo niezdrowo.

AutorAutor

Taką ponoć miał ksywkę, jak pamiętam

black_hussar

Chyba, że tak:-)

ocenił(a) serial na 10
black_hussar

dla mnie osobiście czyli osobie która gra na instrumentach i jest fanem tego zespołu to ten materiał jest bardziej wartościowy niż wszystkie wcześniejsze razem wzięte, proces powstawania muzyki jest niesamowity, a dialogi między członkami zespołu sprawiają, że widz staje się ich częścią

bardzo dobrze, że powstał ten materiał chociaż nigdy nie spodziewałem się

darkBart

Zanim zadam podstawowe pytania, czy widziałeś już całość w Polsce, że dałeś ocenę 10/10?

darkBart

Tak, oceniłeś serial 3-odcinkowy (po 2h) emitowany 25-27 listopada tylko na Disney+ dostępnego poza Polską, ok.
https://naekranie.pl/aktualnosci/the-beatles-premiera-disney-1624000446

ocenił(a) serial na 9
black_hussar

Nie jestem fanem the B, ale podobnie jak Ty rozumiem ich fenomen itp ale, mi się film/serial podobał bo pokazał jak wygląda kuchnia tworzenia. Nie uważam, że film był świetny bo był o Beatlesach ale dlatego, że był o tym co tam się działo. Wg. mnie fajnie było czuć w nim klimat wczesnych lat 70 jednocześnie jakość kolorów, rozdzielczości dawało poczucie, że to jest aktualne:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones