PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30990}

Martwica mózgu

Braindead
6,8 41 917
ocen
6,8 10 1 41917
6,9 18
ocen krytyków
Martwica mózgu
powrót do forum filmu Martwica mózgu

Dlamnie martwica to kult! Oglądnełem kiedyś na VHSie i oglądam co jakiś czas!

Michal1992

Film super, muszę zacząć gromadzić na kompie filmy tego rodzaju;)

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Ja też! Ja też! Martwica jest arcydziełem :D wymiata ;p

Michal1992

prawdopodobnie najbardziej krwawy film w historii kina;)

ocenił(a) film na 10
Michal1992

EL KLASIKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
tomaszek0017

9/10
ubaw po pachy!

rudyxp

Mój ulubiony film Gore. Mogę go oglądać w nieskończoność.10/10

ocenił(a) film na 9
Michal1992

Po tym filmie, Peter Jackson stał się moim filmowym idolem ^^

Michal1992

haha ogladalam 1 raz jak mialam jakies 8 lat potem co jakis czas regularnie:D NA VHSie kuzyna ukradzioonym z wypozyczalni... ffilm ciagle sie zwieszal i byl bialo czany... ALE MIAZGAAA:D:D hahahhaa Martwica dla mnie rzadzi do dzis

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Singaja!!! film kultowy a nie jest ich zbyt duzo zajal 5 miejsce na liscie najlepszych horrorow a 1 miejsce jako najbardziej krwawy film w historii kina krew (ketchup) wycieka z monitora fantastyczny w zasadzie kazda scena jest smieszna i straszna ja sie usmialem bardziej tylko chyba na czcha dymi polecam i pozdrawiam milosnikow Braindead

clouds78

Zapraszam fanów "Martwicy mózgu" na swojego bloga. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Michal1992

poprostu uwielbiam każdą sekunde tego filmu:D

ocenił(a) film na 8
Michal1992

Zostałem mile zaskoczony przez ten film, bo nie spodziewałem się tak dobrej (czarnej) komedii! Zwariowana makabreska 8/10 !

użytkownik usunięty
Michal1992

Martwica Mózgu to bez wątpienia klasyk gatunku.
Film niesamowicie zabawny i jednocześnie porażający okrutnością przedstawianych tam scen.
Kocham ten film! Często do niego wracam!
Macie mój wpis!

Michal1992

Martwica Mózgu jedna z tych krwawych komedii które bezwarunkowo kocham xD

ocenił(a) film na 9
kyanka

Zadławisz się własnymi wymiocinami ze śmiechu xD

ocenił(a) film na 10
Daywalkerp

wpisuję się. Martwica Mózgu jest świetna!!!!! Praktycznie na żadnej komedii się tak nie uśmiałem jak na martwicy... mam nawet oryginalną, zjechaną do granic możliwości kopię na kasecie vhs;) pzdr

ocenił(a) film na 10
kacap26

Ja też mam orginalnego VHSa. Kupilem go za 5zł w upadającej wypożyczalni kaset jakieś 7-8 lat temu. Cenna to dziś rzecz nieprawdasz :D

ocenił(a) film na 10
sepultura_fan

a ja dostałem w prezencie od pana z wypożyczalni:)

ocenił(a) film na 9
Michal1992

,,Martwica mózgu" to taki horror, który można nazwać groteską bo większą częśc filmu się uśmiechałam ale były też elementy straszniejsze jak ta rąbanka z zombi, piły, miksery i pełno flaków to było odpychające. Ogólnie oceniam wysoko na 9!

MIKA21

Flaki, groteska, nietypowy humor, cała ta atmosfera wytwarzająca się w trakcie oglądania filmu sprawia, że nie sposób pomylić Jacksona z żadnym innym reżyserem :)

ocenił(a) film na 9
Michal1992

Film dobry do bolu , a nawet do porzygania :P P.S. Czy tylko mnie podniecila scena kopulacji ksiedza z pielegniarka?:P

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Mistrzostwooooooooooo po prostu genialny ;)

lollallil

Arcydzieło horroru-groteski....razem z "Martwym złem' i "Reanimatorem" to najlepsze mózgotrzepy jakie powstały...
Wielki SZACUN dla P.Jacksona

Michal1992

oglądałam ostatnio po raz koleiny i jak kilka lat temu ubawiłam się po pachy!!!

ocenił(a) film na 9
Michal1992

Kult kultów!!!
Toteż się wpisuję obiema rękami!

Sengaia!


ocenił(a) film na 9
Michal1992

TAK,TAK,TAK zgadzam się.Warto,oj,warto !!!

Michal1992

ONE OF THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Michal1992

Nie będę bardzo oryginalny, jeśli napiszę że Martwica Mózgu to kult !! Każdy kto uwielbia kino spod znaku gore, powinien choć raz obejrzeć ten klasyk! Zresztą Troma ma na swoim koncie kilka innych, również godnych uwagi majstersztyków!

ocenił(a) film na 7
Michal1992

No to się wpisuję! super filmik :)też od czasu do czasu sobie wrzucam.

ocenił(a) film na 9
Michal1992

obejrzalem to majac gdzies 11-12 lat i zapierdalalem biegem przez osiedle do domu po ciemku... klasyk :D

ocenił(a) film na 9
Michal1992

wlasnie spojrzalem na date premiery usa, hehe czyli maielm mniej niz 10 lat, pewnie dlatego bieglem tak szybko :D szczuromalpki byly wszedzie hehehe

ocenił(a) film na 9
_ZeT_

po prostu MISTRZOWSKI i NIEPOWTARZALNY.;d

ocenił(a) film na 10
Michal1992

mistrzostwo i jeszcze raz mistrzostwo ogladalem ten film juz kilkanascie razy i nadal jest zajebisty hehehehe ps chcialbym miec takie dziecko heeh

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Ten film to mega zuoooo. Dycha, bo to klasyk, ponoć ludzie na nim rzygali. Mięczaki :P.

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Martwica rzadzi:] Az glupio pisac - cos pieknego :]

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Pozdrawiam wszystkich fanow Martwicy...Singaja

ocenił(a) film na 8
Michal1992

Pozdrowienia dla wszystkich fanów małpo-szczurów, chętnie bym was potraktował kosiarką!

Michal1992

To jeden z najbardziej porąbanych i wdechowych filmów. Jest wyjątkowy, śmieszny krwawy, pełen żywych trupów z bebechami na wierzchu. Miodzio! Nie ma grozy. Reżyser traktuje temat z przymrużeniem oka. Uwielbiam

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Zombie Sex FTW :)
Jeden z najoryginalniejszych filmów, jaki w życiu widziałem (widziałem z 5 razy :D)

ocenił(a) film na 8
Michal1992

Świetny film jakich już dziś się nie robi ;) Ten niepowtarzalny martwy humor, a do tego psychodeliczny jak dla mnie klimat. KLASYK KLASYK!!!

ocenił(a) film na 9
cave8

Wiadomo gore na wysokim poziomie. Tyle krwi to chyba w żadnym filmie się nie przelało!

ocenił(a) film na 10
lordofthedead

Ja w sumie od Martwicy mózgu zacząłem swoja przygode z horrorami :) Pierwszy raz oglądałem go na kasecie VHS i teraz mam go na płycie :)

ocenił(a) film na 10
lordofthedead

Ja w sumie od Martwicy mózgu zacząłem swoja przygode z horrorami :) Pierwszy raz oglądałem go na kasecie VHS i teraz mam go na płycie :)

ocenił(a) film na 10
lordofthedead

Ja w sumie od Martwicy mózgu zacząłem swoja przygode z horrorami :) Pierwszy raz oglądałem go na kasecie VHS i teraz mam go na płycie :)

ocenił(a) film na 10
lordofthedead

Ja w sumie od Martwicy mózgu zacząłem swoja przygode z horrorami :) Pierwszy raz oglądałem go na kasecie VHS i teraz mam go na płycie :)

ocenił(a) film na 9
Michal1992

Mnie nie może tutaj zabraknąć;) Braindead znam praktycznie na pamięć;)

ocenił(a) film na 9
immortal_17

Obojętnie obok tego filmu przejść nie można:)
"- O..Fernando! Twoja matka zjadła mojego psa!
- Tak, ale NIE-całego!"

Z akcentem na 'nie'.

ocenił(a) film na 8
Liberalna

"Had lunch with her only last Friday. Picture of health!" :D

użytkownik usunięty
Michal1992

<333 Geniusz

ocenił(a) film na 8

ten film "skopie wszystkim tylki w imieniu Pana" ;] mam na bluray. ciekawe jak wersja uncut [ta podtrzymywana przez Jacksona jako 'wlasciwa' ma 97 min, imdb podaje iz jest tez wersja ok 10 min dluzsza, choc nie wiem czy cos tam by mnie juz zaszokowalo....a moze sie myle;];]]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones