PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30990}

Martwica mózgu

Braindead
6,8 41 917
ocen
6,8 10 1 41917
6,9 18
ocen krytyków
Martwica mózgu
powrót do forum filmu Martwica mózgu

Dlamnie martwica to kult! Oglądnełem kiedyś na VHSie i oglądam co jakiś czas!

ocenił(a) film na 8
PONCZO

haha, rewelacyjny, już dawno się tak nie uśmiałam :D

ocenił(a) film na 8
Michal1992

Melduje się na posterunku. Pierwszy raz zobaczyłem ten przepiękny i wzruszający film na osiedlowej tv - nawet nie od początku. Scena seksu między gnijącym księdzem, karateką, a pielęgniarką, zresztą również w stanie zaawansowanego rozkładu, urzekła mnie i ubodła w samo serducho, a popiardujące, mordercze jelito wespół z kosiarkową rzeźnią sprawiło, że zakochałem się bez reszty. Absolutny, niekwestionowany klasyk makabreski.

ocenił(a) film na 8
Michal1992

Melduje się na posterunku. Pierwszy raz zobaczyłem ten przepiękny i wzruszający film na osiedlowej tv - nawet nie od początku. Scena seksu między gnijącym księdzem, karateką, a pielęgniarką, zresztą również w stanie zaawansowanego rozkładu, urzekła mnie i ubodła w samo serducho, a popiardujące, mordercze jelito wespół z kosiarkową rzeźnią sprawiło, że zakochałem się bez reszty. Absolutny, niekwestionowany klasyk makabreski.

Michal1992

Martwica Mózgu to klimat sam w sobie.
Film musiał powstać dla zdziery.
Singaja... i wszystko jasne.

ocenił(a) film na 7
Michal1992

dopiero sobie przypomniałem ten film...widziałem go X lat temu...to był czaderski film...wow

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
renounce

Nie wiem po co mi odpisujesz skoro nie napisałem nic o oglądaniu.
Nieważne.
Nie dość, że hipokryta z ciebie to jeszcze widać, że rozumu za grosz nie posiadasz. Jak można zwracać komuś uwagę na błędy, jak sam zrobiłeś w tym jednym zdaniu SIEDEM błędów? Panie kolego coś się zwoje chyba prostują.

ocenił(a) film na 8
fekalia

Widać zombiaki mu mózg wyżarły, zdarza się.

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Dopisuję się do maniakalnych fanów!
Film zabójczy, miażdży humorem. Szkoda że Piotrek już
nie robi taki filmów tylko jakieś nudne ekranizacje
książek ;/
Stawiam do na półce z klasyką obok serii Evil Dead ;]

Film na 10/10

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Tak martwica to geniusz w pełnym tego słowa znaczeniu, uwielbiam ten film

Zuy_pan_muzgodestroktor

Zło i niedobro:) majstersztyk goore. nawet nie wiem co napisać więcej

ocenił(a) film na 10
Li_Mu_Bai

Niema lepszego filmu gore niż "Martwica mózgu" majstersztyk dla fanów tego gatunku :) Oprócz "Bad taste" polecam jeszcze "Dellamore dellamorte" Pozdro dla wszystkich maniaków "chorych" filmów

ocenił(a) film na 7
Karas5g

Filmik zajebisty oglądałem go dawno temu ale pamiętam wnęczności latające po pokoju daje 10/10

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Pamiętam,pamiętam. Gdy oglądałem go po raz pierwszy, tak się śmiałem że aż mnie brzuch rozbolał. Klasyka.

ocenił(a) film na 9
Michal1992

AVE Braindead - film kultowy, arcydzieło gatunku, mistrzostwo absurdu...

ocenił(a) film na 8
Michal1992

Co tu dużo mówić po prostu klasyka, ten film ma swój niepowtarzalny klimat, żadko kiedy powstają filmy gdzie połączenie komedi i horroru wychodzi tak fajnie jak w tym filmie, jak ktoś nie widział to można tu http://www.playtube.pl/komedia/501-martwica-muzgu-braindead-1992.html legalnie bez ściągania można obejrzeć ten filmik z lektorem

ocenił(a) film na 9
Timaxiu

Taaak, w tym filmie chodzi o to, zeby smiac sie z marnych efektow, iz nie jest on straszny tylko BAAAARZO smieszny xd, naprawde polecam, idealny na oderwanie sie od schematow filmowych, poniewaz ten film to zupelnie cos innego, uniwersalnego bym powiedzial, POLECAM !:D

ocenił(a) film na 10
Kamelus

Kocham,kocham,kocham ten film! Genialne połączenie horroru i komedii.

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Film rządzi i już!
Klasyka i kult w najczystszej postaci!

ocenił(a) film na 8
Michal1992

mistrzostwo świata!! Piękny film! zawsze z chęcią do niego wracam:-)

ocenił(a) film na 10
Browar1990

Melduję się na rozkaz :) Film wymiata- a scena przy śniadanku jest moją ulubioną.

użytkownik usunięty
Michal1992

Ja też jestem maniakalnym fanem "Martwicy":) Od niedawna mam na HD, a jak wiadomo w lepszej rozdzielczości masakra wygląda jeszcze lepiej:D

ocenił(a) film na 8
Michal1992

Rewelacyjny hardcor, czekam na kolejną częsć!!

ocenił(a) film na 10
cyklon

Pierwszy raz widziałem rip z kasety VHS z zakłóceniami, tymi napisami o piractwie na dole ekranu i genialnym lektorem. Nie zapomnę tego nigdy. Scena z kosiarką, albo na spacerze z maluchem zapadły mi w pamięć na zawsze. Ten film jest genialny.

ocenił(a) film na 8
Michal1992

Wstyd się przyznawać ale dzisiaj obejrzałem ten film po raz pierwszy. Świetny. :D Uśmiałem się jak na mało którym filmie, zwłaszcza rozbrajało mnie to dziecko i jego śmiech. Straszył może mniej ale nie oczekiwałem nawet tego. Sceny typowo gore również świetne, niektóre bardzo realistyczne. :D Moja ocena: 9/10 :)

dober2

Scena z dzieckiem na spacerze jest prześmieszna. I ten komentarz: "Jest nadpobudliwy!". Rewelacja!

ocenił(a) film na 10
Michal1992

dla mnie totalny kult, arcydzielo, ogladam regularnie od 1992 roku, oryginal oczywiscie stoi na polce obok serii Evil Dead, amerykanska wersja Dead Alive jest okrojona z kilku scen, polecam europejska full uncut, 10/10

ocenił(a) film na 7
Zwierze_1971

macie rownież mój wpisik:D Super film!

ocenił(a) film na 9
Michal1992

pozdro dla fanów

ocenił(a) film na 9
lukasz200285

klasyk

ocenił(a) film na 8
Michal1992

Bardzo Dobry horrorek ;-)

ocenił(a) film na 9
Michal1992

to i ja się dopiszę:)

ocenił(a) film na 8
Stilnes

film dobry, trochę chory, ale da się oglądać. podobał mi się, polecam

ocenił(a) film na 8
kudlaty1125

zajefajny najbardziej makabryczny i krwawy.
Oglądałem go za małolata i wydawał sie wtedy chyba nawet straszny.
Mega polecam.

ocenił(a) film na 9
helsinger

też oczywiście się wpisuję:D Martwica rządzi!!

ocenił(a) film na 8
Zubr_1990

O stopniu popularnosci i wielkości filmu świadczy chyba skromny fakt że choć ma 18 lat to nadal ktoś wejdzie i napisze cos pozytywnego.

ocenił(a) film na 9
Michal1992

Martwica mózgu to dzieło! dzieło a nawet arcydzieło! jestem fanem "martwicy mózgu" to klasyk który został legendą kina gore! Polecam wszystkim każdy człowiek powinien oglądnąć ten film!!!! :D

ocenił(a) film na 10
Spinel

oczywiście nie może zabraknąć mojego wpisiku:D Pozdrawim

ocenił(a) film na 9
Michal1992

Kozak film.

ocenił(a) film na 9
Michal1992

Film genialny, oglądany nawet 20 razy śmieszy jak za pierwszym

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Film zajebisty! Najlepsze kino jakie kiedykolwiek widziałem! Stare ale jare.. Aha i film wyjaśnia także miejsce ucieczki hitlerowców.

ocenił(a) film na 8
amekxD

Film kultowy. Choć po zastanowieniu można mu dać i 10 i 1...mnie średnio wyszło 8 ;)

rauf1

superowski film:))))))

ocenił(a) film na 9
Michal1992

co tu dużo mówić kocham humor w tym filmie, a zwłaszcza jak babcia pociska z obcasa łeb małposzczura :DDD

Michal1992

Wstyd mi się przyznać ale obejrzałem go dopiero niedawno. Powiem krótko: SINGAYA! Pozdro dla wszystkich fanów tego kultowego obrazu ;-)

ocenił(a) film na 10
Michal1992

ubóstwiam!

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Wstyd, ale nie oglądałem żadnego władcy pierścieni, jednak uważam, że Peter Jackson jest jednym z najwybitniejszych reżyserów :P
Moja ulubiona Martwica Mózgu,
Świetny, kozacki, o wiele bardziej zwariowany Zły Smak
I Bardzo kontrowersyjne i zadziwiające Meet the Feebles...
Nieco mniej klimatyczne, lecz nie mniej śmieszące Przerażacze,
Wielka szkoda, że Peter Jackson zrezygnował z komedii gore lub czarnych komedii..

ocenił(a) film na 9
Michal1992

Genialny film :) Dopiero po dłuższej chwili można zrozumieć, dlaczego Peter Jackson dostał dzięki temu filmowi "Władcę Pierścieni" do nakręcenia. Po prostu genialne podejście do tematu :)

ocenił(a) film na 9
Michal1992

oczywiscie tez sie wpisuje. film rewelka.pozdr dla fanów

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Zostawiam wpisik bo filmik zaje... z 10 razy oglądnełam ; D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones